Aktualności nowości i wydarzenia branżowe

PROJEKT ROZWOJOWY DLA KADRY MANAGERSKIEJ

14.06 2018

Jesteśmy przekonani, że Pracownicy naszą kluczową wartością, a ich rozwój napędza ekspansję Firmy.  Dlatego wspieramy ich w zdobyciu nowych kompetencji.

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zespół rozpoczął udział w projekcie Rozwój Kompetencji Managerskich w Zarządzaniu Sytuacyjnym, realizowanym we współpracy z naszym partnerem biznesowym – firmą Human Focus.

 

Mamy świadomość, że poza specjalistyczną wiedzą, współczesny manager powinien posiadać wiele kompetencji miękkich na poziomie zarządzania czasem, delegowania zadań, motywacji i komunikacji. Rosnące wymagania rynkowe powodują, że kadra managerska musi dziś nieustannie poszerzać swoje umiejętności.

 

W ramach przygotowanego projektu, w kolejnych miesiącach nasi pracownicy wezmą udział w cyklu warsztatów, dzięki którym zdobędą konkretne umiejętności i poznają narzędzia, które będą pomocne w codziennej pracy.

 

Realizowany projekt szkoleniowo - rozwojowy ma na celu przede wszystkim wsparcie i wzmocnienie naszych managerów w zarządzaniu podległymi zespołami. Wierzymy, że po zakończeniu projektu Rozwój Kompetencji Managerskich w Zarządzaniu Sytuacyjnym  kadra managerska Nautiqus będzie jeszcze lepiej przygotowana do przewodzenia swoim zespołom w zapewnianiu naszym Klientom najwyższej jakości usług.

Powrót

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu