Nautiqus - o nas w kilku zdaniach dlaczego jesteśmy najlepsi ?

Nautiqus to zgrany zespół doświadczonych spedytorów, żeglugowców i agentów celnych.

Przez lata pracy w spedycji zdobyliśmy kompetencję i wiedzę, które wykorzystujemy świadcząc nasze usługi spedycyjne. Elastycznie dostosowujemy się do zmiennych wymagań rynku, korzystając z pełnego wachlarza możliwości logistycznych. Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z Kontrahentami.

 

Nasza firma spedycyjna gwarantuje najlepsze rozwiązania logistyczne w transporcie międzynarodowym.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę transportową. Dbamy o rzetelną obsługę i wysoką jakość usług spedycyjnych. Na rynku transportowym działamy od wielu lat. Setki Klientów obdarzyło nas zaufaniem i stale to grono powiększamy.

Misją Nautiqus jest zapewnianie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co przekłada się na obopólny sukces handlowy.

 

Wartości Nautiqus

Wartości Nautiqus - Jakość Wartości Nautiqus - Szacunek Wartości Nautiqus - Zaangażowanie Wartości Nautiqus -  Komunikacja
Wartości Nautiqus - Wiarygodność Wartości Nautiqus - Duch zespołu Wartości Nautiqus - Pozytywne myślenie Wartości Nautiqus -  Kreatywność

 

Jakość i elastyczność

Fundamentem naszego biznesu jest dbanie o jakość.

Wierzymy, że jakość usług to najlepszy budulec zaufania i trwałych relacji z Klientem, dlatego stawiamy ją na pierwszym miejscu. Zadowolenie kontrahentów przekłada się na pozycję na rynku oraz bezpieczeństwo przedsiębiorstwa.

Staramy się być blisko Klienta tak by interpretować jego potrzeby, to umożliwia nam konkurowanie z gigantami pod względem jakości. Prywatny charakter spółki Nautiqus pozwala przygotować dedykowane i spersonalizowane oferty handlowe.

Pracownicy

Ludzie są Wartością napędzającą nasz rozwój.

To wykwalikowani pracownicy są gwarancją realizowanej usługi.

Doradztwo oraz obsługa całej gamy usług od spedycji, poprzez obsługę celną po wszelkie rodzaje międzynarodowych rozwiązań transportowych koordynowana jest przez jednego dedykowanego specjalistę. To bezpieczne rozwiązanie dla Klienta, która usprawnia i przyspiesza prowadzenie każdego zlecenie.

Technologia

Nowe technologie to sprawniejsza, tańsza i bezpieczniejsza realizacja powierzonej usługi.

Silny rozwój firmy jest związany z cyfryzacją procesów w zakresie stworzenia platformy komunikacji i przepływu dokumentów. Program STORM jest naszą unikalną aplikacją, która powstała w wyniku naszego doświadczenia i kompleksowej znajomości branży. Indywidualny dostęp do panelu Klienta umożliwia naszym weryfikację procesu w czasie rzeczywistym.

Nasz program w odróżnieniu od rozwiązań dużych korporacji nie ograniczenia kontaktu z Klientem. Naszym celem jest połączenie świadczenia usług poprzez bezpośredni kontakt z pracownikami wraz z możliwością szybkiego transferu dokumentów operacyjnych drogą elektroniczną.

Zaufanie i zaangażowanie

Zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci pozwoliło osiągnąć nasz dynamiczny rozwój.

Zespół Nautiqus wykorzystując pełną znajomość przepisów z zakresu handlu międzynarodowego oraz kodeksu celnego, skutecznie doradza i wspiera w sytuacjach kryzysowych. Podejmuje się również tych wyzwań, które nie zostały podjęte przez inne podmioty.

Każde zlecenie jest jak wyzwanie do którego angażujemy się w 100%, nie gasimy światła o godz. 16.00. Szukamy najlepszych rozwiązań.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy dynamicznym zespołem specjalistów z wieloletnim stażem w transporcie morskim i lądowym.

Nasze doświadczenie gwarantuje Twój spokój.

W firmie pracują osoby które z branżą związane są od początku kształtowania się tego segmentu gospodarki w Polsce.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i kwalifikacji pracowników, Nautiqus stał się ekspertem od specjalistycznych projektów logistycznych.

Współpracujemy z najlepszymi nasi klienci

lewa strzalka
prawa strzalka

Dostarczamy klientom najkorzystniejsze rozwiązania transportowe.
Każde nowe zlecenie to powiększenie naszego doświadczenia i pełna satysfakcja z dobrze wykonanego zadania. Potrafimy w pełni dostosować się do wymagań rynku, wykorzystując wszystkie możliwości logistyczne. Oferowana przez nas spedycja morska i lądowa oparta jest na wysokich normach transportowych.

Zaufani partnerzy stała współpraca

prawa strzalka

Certyfikaty i wyróżnienia dążymy do doskonałości

Otwórz certyfikat

Ubezpieczenie OC Allianz Polska S.A.

Otwórz certyfikat

Gepard Biznesu 2016

Otwórz certyfikat

Cooperative Logistics Network

Otwórz certyfikat

Firma Godna Zaufania

Otwórz certyfikat

Gazela Biznesu 2013

Otwórz certyfikat

Licencja Na Transport Drogowy

Otwórz certyfikat

Polska Izba Spedycji i Logistyki
  Nautiqus Sp. z o.o.
ul. Polska 13A
81-339 Gdynia
 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.
info@nautiqus.pl
+48 690 318 318

 

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu