Zapraszamy do kontaktu odpowiemy na każde pytanie

Nasz zespółstrzalka dol
Dane kontaktowestrzalka dol

Opowiedz nam o Twoim zleceniu Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes

zielona linia

Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby.

(spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).

dane kontaktowe

Biuro w Gdyni
 
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

mail: info@nautiqus.pl
tel: +48 58 690 42 40

Biuro Sprzedaży w Warszawie
 
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

mail: sales@nautiqus.pl
tel: +48 690 318 318

 
Nautiqus Sp. z o.o.

ul. Polska 13A
81-339 Gdynia

 

 
NIP:
KRS:
REGON:

9570998230

0000307697

220627415

 

Kapitał zakładowy 50.000 PLN, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 
 
ING Bank Śląski
 
 

PLN:

43105017641000009031144414

EUR:

96105017641000009031144430

USD:

95105017641000009031144448

SWIFT:

INGBPLPW

 

 

Zarząd

zielona linia

Dominik Popiel

Dyrektor Rozwoju

Prezes Zarządu

popiel@nautiqus.pl

Małgorzata Lepa

Dyrektor Operacyjny

Członek Zarządu

lepa@nautiqus.pl

t: +48 781 818 004

Maciej Grątkowski

Dyrektor Administracyjny

Członek Zarządu

gratkowski@nautiqus.pl

t: +48 781 818 003

Sprzedaż i Marketing

zielona linia

Aleksandra Popiel-Lipiecka

Kierownik Działu Sprzedaży

lipiecka@nautiqus.pl

t: +48 668 609 905

Adam Siemion

Specjalista ds. Sprzedaży

siemion@nautiqus.pl

t:+48 666 354 571

Maciej Paczkowski

Specjalista ds. Sprzedaży

paczkowski@nautiqus.pl

t: +48 666 354 425

Justyna Kuczmierczyk

Przedstawiciel Handlowy

kuczmierczyk@nautiqus.pl

t: +48 666 354 842

Michał Stopka

Specjalista ds. Marketingu i PR

stopka@nautiqus.pl

t: +48 731 888 058

Spedycja morska

zielona linia

Magdalena Lepa-Roman

Kierownik Działu Spedycji Morskiej

roman@nautiqus.pl

t: +48 791 818 004

Paulina Mazikowska

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

mazikowska@nautiqus.pl

t: +48 781 818 007

Agnieszka Łysik

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

lysik@nautiqus.pl

t: +48 666 982 101

Katarzyna Bakowicz

Spedytor Morski

bakowicz@nautiqus.pl

t: +48 792 818 005

Piotr Piątek

Spedytor Morski

piatek@nautiqus.pl

t: +48 666 354 774

Maciej Szpiller

Spedytor Morski

szpiller@nautiqus.pl

t: +48 728 985 890

Gracjana Sychowska

Koordynator ds. Transportu Kontenerów

sychowska@nautiqus.pl

t: +48 781 818 006

Przemysław Cierpisz

Koordynator ds. Transportu Kontenerów

cierpisz@nautiqus.pl

t: +48 781 818 005

Patrycja Iwicka

Asystent Spedytora

iwicka@nautiqus.pl

t: +48 570 255 616

Marcin Chabrzyński

Asystent Spedytora

chabrzynski@nautiqus.pl

t: +48 570 282 113

Spedycja drogowa

zielona linia

Krzysztof Mańkowski

Kierownik Transportu Drogowego

mankowski@nautiqus.pl

t: +48 570 233 440

Hanna Suwalska

Specjalista ds. Spedycji Drogowej

urlop macierzyński

suwalska@nautiqus.pl

t: +48 728 888 466

Tomasz Watkowski

Spedytor Drogowy

watkowski@nautiqus.pl

t: +48 720 888 733

Rafał Kroemer

Specjalista ds. Spedycji Drogowej

kroemer@nautiqus.pl

t: +48 570 249 302

Agencja celna

zielona linia

Joanna Hewusz-Kordowska

Kierownik Agencji Celnej

hewusz@nautiqus.pl

t: +48 694 434 802

Jacek Sławnicki

Agent Celny

agencja@nautiqus.pl

t: +48 781 818 008

Przemysław Baczyński

Asytent Agenta Celnego

agencja@nautiqus.pl

t: +48 535 701 069

Księgowość

zielona linia

Ewa Dąbrowska

Dyrektor Finansowy

dabrowska@nautiqus.pl

t: +48 513 006 321

Agnieszka Gąsior

Księgowa

gasior@nautiqus.pl

t: +48 781 818 009

Zadzwoń Wyślij e-mail trasa dojazdu